- CROSScamp Team -

connect víkendovka

pre každého

Od 15 rokov

-dátum-

20.-22.10.

-miesto-

Poprad

-cena-

--

-prihlasovanie-

online

vyplň formulár - zapLať zálohu - počkaj na detailné informácie do stredy 18.10.

-CROSsCAMP TEAM-

Connect víkendovka

pre každého od 15 rokov

Leto je za nami a školský rok je už v plnom prúde. Rozhodli sme sa však, že nebudeme čakať celých 10 mesiacov a už toto v októbri sa spolu vyberieme na CONNECT víkendovku do Tatier. Je určená pre každého – pre každého, kto sa mal s nami dobre počas leta, pre tvojich kamarátov alebo spolužiakov. Zažiješ dva intenzívne dni plné športov, hier, rozhovorov, komunitných večerných programov, diskusií či zamyslení. Program je prispôsobený stredoškolákom a vysokoškolákom. Stretneš nie len tu vedúcich z leta, ale možno práve aj tvojich kamošov, ktorých si naposledy videl v auguste. A že v pondelok ideš do školy a musíš sa učiť? Neboj, vrátime sa v nedeľu po obede, takže na prípravu do školy ti ešte nejaký čas ostane, prípadne môžeš dať šancu tomu naučiť sa dopredu 😉 

DôLežité

informácie

Stretnutie: piatok 20.10. o 19:00 na vlakovej stanici Košice. 

Príchod: nedeľa 22.10. do 15:00 na vlakovú stanicu do Košíc.

  • športovú obuv na von
  • oblečenie primerané pobytu pod Tatrami
  • prezúvky
  • administratívne záležitosti (odovzdáš pri nástupe na víkendovku):
  • strava
  • ubytovanie
  • vstup na športoviská

Prihlásenie na camp pozostáva z dvoch krokov:

  1. zákonný zástupca vyplní prihlasovací formulár,
  2. platba – v hotovosti v deň nástupu na víkendovku.

Štandardná cena campu (pokrývajúca čiastočne náklady, nie mzdy, dobrovoľníkov) závisí je 35€. Cena pokrýva náklady spojené s ubytovaním a stravou účastníka.

Je možné zaplatiť aj vyššiu – reálnu alebo sponzorskú sumu, ktorá bude reálne pokrývať náklady spojené s víkendovkou alebo zadotuje tých účastníkov, ktorí si ju dovoliť nemôžu.

Platí sa v deň nástupu na víkendovku v hotovosti. V prípade potreby vieme vystaviť faktúru a prijímový doklad.

Čo ak mám špeciálnu diétu – mám si zabezpečiť stravu sám? Nie! Stravovanie bude plne zabezpečené pre všetkých berúc do úvahy ich diéty. Nezabudnite to ale vyplniť v prihlasovacom formulári. V

Ako sú spracovávané a chránené moje osobné údaje? Takto.

Čítam, že ide o kresťanskú organizáciu a ja som neveriaci. Budete ma nútiť sa modliť? Určite nie. Našou víziou je vytvárať bezpečné prostredie pre kritické premýšľanie a hľadanie svojich hodnôt pre každého účastníka. O tom, čomu veríme my, hovoríme vždy bez akéhokoľvek nátlaku a zrozumiteľne tak, aby teenager nebol zmätený alebo manipulovaný. Jediné, čo od teba budeme vyžadovať je to, aby si to rešpektoval. To, kto sme a čomu veríme nájdeš v sekcii „O nás“.

Čítam, že organizátorom je občianske združenie s názvom „Spoločenstvo evanjelickej mládeže – SEM“ a ja pochádzam z katolického prostredia. Čo s tým? Nič 🙂 Si vítaný a určite príď. SEM je autonómna organizácia, spolupracujúca nie len s evanjelickou cirkvou.

Camp organizujú dobrovoľníci – čo to znamená? Znamená to, že camp je lacnejší a teda aj dostupnejší. Znamená to, že našou motiváciou nie je finančný zisk, a teda do každého campu dávame kúsok seba a svojho srdca. Znamená to aj to, že nejde o ziskový projekt a ak sa Vám páči, čo robíme a máte financií dostatok, budeme veľmi vďační za akúkoľvek finančnú pomoc. Môžete nás podporiť tu.

- Máte otázky ? -

Kontaktujte nás

crosscamp@sem.sk

+421 911 253 152