- CROSScamp -

Florbalový camp

Prímestský športový

Letný tábor košice

-dátumY-

turnus#1: 30.6.-5.7.

Turnus#2: 15.7.-19.7.

-miesto-

turnus#1: KE - juh

Turnus#2: KE - sever

-cena-

--

prihlasovanie ukončené

-prihlasovanie na denný florbalový tábor-

online

vyplň formulár - zapLať zálohu - počkaj na potvrdzujúci mail do pondelka

-CROSsCAMP-

FLORBAL

Prímestský camp Košice

Tento denný letný tábor bude zameraný na florbal. Každý deň strávime 3 hodiny trénovaním striel, prihrávok, kombinačných cvičení a rôznych trikov, ktoré si budete môcť prakticky vyskúšať aj v samotných zápasoch v druhej časti týchto tréningov.

Vravíte si, že tieto oblasti už máte vo florbale dávno zvládnuté? Tak o tom by sme sa radi presvedčili na vlastné oči a dovolíme si tvrdiť, že aj vy budete mať priestor zlepšiť sa. Keď sa necítite ako florbalové hviezdy, nemajte strach! Budú vytvorené 4 tímy podľa veku a stupňa športovej skúsenosti. Každý tím bude vedený mladými aktívnymi florbalistami, ktorí nastavia tréningy presne podľa potreby skupiny. Keďže ide o športový tábor, florbalové bloky budú dopĺňať rôzne zábavné netradičné športy.

ŠPECIÁLNY ŠTVRTOK

Aj tento rok nás v štvrtok čaká výlet spojený so zážitkovým dobrodružstvom a opekačkou. No a nebude chýbať ani nočný florbal

turnaj a pozvánka pre rodičov

Vás, milí rodičia, pozývame medzi nás v piatok na záverečný turnaj, konkrétne na jeho play-off časť! Okrem finálových zápasov máme pre Vás pripravené občerstveniepozrieme si spolu pár fotiek z celého týždňa a v krátkosti Vám predstavíme našu prácu.

florbalový tábor
denný tábor
športový tábor
florbalový tábor
denný florbalový tábor

Dôležité

informácie

 • pondelok – piatok: príchod účastníkov od 7:45 do 8:00
 • úvod
 • prvý tréningový blok – cvičenia
 • netradičné športy
 • obed
 • Connecty – komunitný a zážitkový program, zamyslenie a diskusné skupinky
 • druhý tréningový blok – hra
 • spoločný záver
 • koniec programu, odchod domov o 17:00 (štvrtok o 22:00)
 
Program je iba orientačný a môže sa vzhľadom na okolnosti meniť. V štvrtok popoludní nás čaká krátka túra, zážitkový program, opekačka a následne večerný florbal. V piatok Vás, milí rodičia, pozývame na play-off turnaja (od 15:00), občerstvenie a spoločný záver campu (od 16:15).

Miesto konania:

turnus #1: Športová hala Hotelovej akadémie, Južná trieda 10, Košice – Juh (pozri mapu)

turnus #2: Telocvičňa TUKE, Boženy Nemcovej 1, Košice – Sever, vchod zozadu, od študentského parkoviska (pozri mapu)

Príchod pondelok – piatok: od 7:45 do 8:00

Odchod: Program končí o 17:00, vo štvrtok nás však čaká výlet a nočný florbal, koniec je naplánovaný na 22:00.

piatok Vás, milí rodičia, pozývame na play-off turnaja (od 15:00), občerstvenie a spoločný záver campu (od 16:15).

 • florbalovú hokejku alebo brankársku výstroj (pokiaľ nemáš, daj nám vedieť, vieme Ti požičať)
 • športovú obuv na von a do haly
 • oblečenie na tréningy
 • fľašu na vodu
 • administratívne záležitosti (odovzdáš pri nástupe na camp):
 • dobrú náladu
 • no a na štvrtok si pribaľ aj pevnú obuv do lesa a 2 lístky na MHD
 • 3x denne strava (desiata, obed a olovrant), pitný režim
 • vstup na športoviská
 • kompletný program
 • zľava 50% na CrossCamp Connect – náš posledný (a najlepší) camp na konci leta
 • Kapacita: športový tábor pre 20 účastníkov/turnus
 • Camp je určený pre: budúcich piatakov, druhý stupeň ZŠ a budúcich prvákov SŠ

Prihlásenie na camp pozostáva z dvoch krokov:

 1. zákonný zástupca vyplní prihlasovací formulár,
 2. následne je potrebné vykonať platbu prevodom na účet. V prípade, že z akýchkoľvek dôvodov platbu prevodom na účet zrealizovať neviete, neváhajte nás kontaktovať – nájdeme iný spôsob.

Najbližší pracovný pondelok po prijatí platby Vám pošleme na mail potvrdenie o registrácii. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Štandardná cena campu (pokrývajúca čiastočne náklady, nie mzdy, dobrovoľníkov) závisí odo dňa odoslania platby:

 • 99€ do 31.3.
 • 109€ do 30.4.
 • 109€ do 31.5.
 • 119€ do 30.6. (uzávierka prihlasovania pre turnus #1 je 24.6.)
 • 129€ do 7.7. (uzávierka prihlasovania pre turnus #2)

Prihláška bude akceptovaná až po prijatí platby, ktorá predstavuje celú sumu. Môžete sa (dobrovoľne, ak Vám to Vaša finančná situácia umožňuje) rozhodnúť zaplatiť aj náklady na dobrovoľníkov, ktoré predstavujú položku 50€/dieťa.

Platby budeme kontrolovať každý pondelok. Následne Vám pošleme potvrdzujúci mail. Zálohovú platbu alebo celú sumu realizujte prevodom na účet:

 • IBAN: SK63 0900 0000 0000 8212 9157
 • VS turnus #1 (30.6.-5.7.): 61011 
 • VS turnus #2 (14.-19:7.): 71011 
 • poznámka: priezvisko dieťaťa

Po vyžiadaní je možné vystaviť faktúru.

Je možné zaplatiť aj vyššiu – reálnu alebo sponzorskú sumu, ktorá bude reálne pokrývať náklady spojené s campom alebo zadotuje tých účastníkov, ktorí si camp dovoliť nemôžu.

Taktiež je možné využiť dotáciu až do výšky 50%. V prípade, že Vám Vaša finančná situácia nedovoľuje prihlásiť sa na camp, prosíme, využite túto možnosť. Jednoducho to označte v prihlasovacom formulári. 

Zvažujem prihlásenie sa na viacero campov. Ponúkate nejakú zľavu?

V prípade, že sa prihlásite na CrossCamp FLORBAL, ponúkame Vám zľavu 50% na Connect Camp, 4-dňové finále na konci leta. Prihlásiť sa môžete samostatne alebo spolu na oba campy v jednom formulári. Connect camp je komunitný, športovo – zážitkový camp v termíne 26.-29.8.2024 určený všetkým účastníkom CrossCampu a ich kamarátom. Je vyvrcholením letnej sezóny, ponúka bohatý zážitkový program a možnosť ísť do väčšej hĺbky v kamarátskych vzťahoch či v premýšľaní. Bližšie informácie nájdeš tu.

Neponúkame zľavy na iné kombinácie campov a ani ich neodporúčame, nakoľko program bude na všetkých ostatných campoch veľmi podobný, zatiaľ čo na Connect Campe bude odlišný.

Čo ak mám špeciálnu diétu – mám si zabezpečiť stravu sám? Nie! Stravovanie bude plne zabezpečené pre všetkých berúc do úvahy ich diéty. Nezabudnite to ale vyplniť v prihlasovacom formulári.

Nemám hokejku, je to problém? Nie, hokejku môžeme požičať. Označte to v prihlasovacom formulári.

Je možné stornovať platbu a budú mi vrátené peniaze? Platbu je možné stornovať kedykoľvek, financie Vám budú vrátené v priebehu septembra podľa nasledovného kľúča:

 • 90% do 31.3.,
 • 85% do 30.4.
 • 80% do 31.5.
 • 70% do 24.6. (pre turnus #2 do 30.6.)
 • 0% po 24.6. (pre turnus #2 po 30.6.)

V prípade choroby je možné po doručení potvrdenia od lekára vrátiť 60% aj po 30.6. Nezneužívajte však, prosím, túto možnosť.

Čo ak nebudem na campe rešpektovať vedúcich? V prípade nerešpektovania táborového poriadku si ako organizátori vyhradzujeme právo dieťa, ktoré letný tábor navštevuje, vylúčiť bez nárokov na finančnú refundáciu. Zákonný zástupca si bude musieť odvoz dieťaťa zabezpečiť vo vlastnej réžii. Pevne dúfame, že k tomu nedôjde.

Ako sú spracovávané a chránené moje osobné údaje? Takto.

Potrebujem si so sebou zobrať mobil? Nie. Čaká nás bohatý program a čas na to byť na mobile mať veru nebudeš. S rodičmi budeš mať možnosť sa spojiť kedykoľvek, keď o to požiadaš vedúceho a rovnako rodič sa s tebou bude môcť spojiť cez oficiálny kontakt. Mobil si samozrejme zobrať môžeš, no tento denný tábor Ti nebude umožnené na ňom tráviť svoj voľný čas.

Čítam, že ide o kresťanskú organizáciu a ja som neveriaci. Budete ma nútiť sa modliť? Určite nie. Našou víziou je vytvárať bezpečné prostredie pre kritické premýšľanie a hľadanie svojich hodnôt pre každého účastníka. O tom, čomu veríme my, hovoríme vždy bez akéhokoľvek nátlaku a zrozumiteľne tak, aby teenager nebol zmätený alebo manipulovaný. Jediné, čo od teba budeme vyžadovať je to, aby si to rešpektoval. To, kto sme a čomu veríme nájdeš v sekcii „O nás„.

Čítam, že organizátorom je občianske združenie s názvom „Spoločenstvo evanjelickej mládeže – SEM“ a ja pochádzam z katolického prostredia. Čo s tým? Nič 🙂 Si vítaný a určite príď. SEM je autonómna organizácia, spolupracujúca nie len s evanjelickou cirkvou. Náš denný tábor je pre každého nezávisle od jeho vierovyznania.

Camp organizujú dobrovoľníci – čo to znamená? Znamená to, že florbalový tábor je lacnejší a teda aj dostupnejší. Znamená to, že našou motiváciou nie je finančný zisk, a teda do každého campu dávame kúsok seba a svojho srdca. Znamená to aj to, že nejde o ziskový projekt a ak sa Vám páči, čo robíme a máte financií dostatok, budeme veľmi vďační za akúkoľvek finančnú pomoc. Môžete nás podporiť tu.

-Bonus zĽAVA 50% na-

Connect camp

Pre Všetkých účastníkov CrossCAMPOV a ICH kamArátov

Prihlásiť sa môžete samostatne alebo spolu na oba campy v jednom formulári. Connect camp je komunitný, športovo – zážitkový camp v termíne 26.-29.8.2024 určený všetkým účastníkom CrossCampu a ich kamarátom. Je vyvrcholením letnej sezóny, ponúka bohatý zážitkový program a možnosť ísť do väčšej hĺbky v kamarátskych vzťahoch či v premýšľaní. Bližšie informácie nájdeš tu. Prečo? Lebo nám záleží na vzťahoch a komunite!

-Camp ma zAujal-

-Camp ma nezAujal-

- Máte otázky ? -

Kontaktujte nás

crosscamp@sem.sk

+421 911 253 152